Farkımız

En doğru ve güvenilir verileri toplamak, analiz, iç görü ve “değer” yaratmak, stratejiye ve kara dönüştürmek için 7/24 varız.

Verilerimizi, iş ortağımızın hedefi olan tüketiciye her an dokunmak; mutluluk, sadakat, marka elçiliği yaratmak; kurum kimliği, takım, karlılık hedeflerini en kalıcı şekilde yaşatmak için kullanıyoruz.

Her adımda, operasyon için bütün analiz, raporlama, değerlendirme, bütçeleme, strateji için Başarımetre çalışmaları sunuyoruz.

Tüm bu süreçte, perakendecinin YOL ARKADAŞI olarak varız. Kazandırarak kazanmak, her engeli birlikte aşmak, ahlakımız ve omurgamız.

image
image
TEKNOLOJİ, İLETİŞİM VE İŞ STRATEJİSİ ÇÖZÜMLERİNİ BİR BÜTÜN OLARAK, TEK PENCEREDE SUNABİLEN BİR TAKIMIZ.

Takımımız

Perakendenin tüm yollarında, 30+ yıllık “kan, ter ve gözyaşı” dökmüş bir takımız. Türkiye perakende coğrafyasının taşını, toprağını, yapılarını ve oyuncularını, alışveriş merkezi koridorlarını, caddeleri ve sokakları yaşadık. Piyasanın tüm iniş ve çıkışlarını, kurumların ve markaların güçlü ve zayıf yönlerini, yaşayarak öğrendik.

Her biri kendi mesleğinde ve uzmanlık alanında özel bir çizgiye ve birikime sahip olan tepe yönetim ekibimiz, zamandan ve giderlerden tasarruf, satışı artırmada, krizleri aşmada en etkin yolları sunmak üzere, uzun bir beceri listesini iç içe, 7/24, “tek akıl” olarak sunuyor.

Takımımız, yol arkadaşınız. Adı, OmniOne.

Çözüm Ortaklarımız

OmniOne hizmet küremizin her bileşeni için, kendi konularında en seçkin bilgi, tecrübe, ürün ve takım niteliklerine sahip çözüm ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz. İş sürecinin her adımında, destek sunduğumuz markanın ihtiyacına ve kararına bağlı olarak, operasyon sisteminin herhangi bir parçasını tamamlamak, yenilemek, kurmak için, hazırız.

Bilişim

Perakende işletmesinin mevcut büyüklüğü ve operasyonu ile başlayarak, gelecek için benimsenen stratejiyi ve 3 yıllık iş planını buluta yerleştirerek başlıyoruz. Bugün ve geleceğin her adımı için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyacının (analitik öngörü, müşteri deneyim yönetimi ve sürdürülebilirlik ölçekleri) karşılanması için gerekli sistemi öneriyoruz. Tedarikçi seçimi girişimcinin tercihidir. Çözüm ortaklarımızla birlikte, her adım için, en uygun maliyetle en doğru sistemi kurmak için, hazırız.

İletişim

Markanın bugünü ve yarını için, en büyük farkı ve en kalıcı kimliği yaratmak için, mevcut durumun fotoğrafı ile başlayarak, geleceğe bakıyoruz. Strateji, iş planı ve rekabet senaryoları çerçevesinde bugün ve gelecek için gereken tüm içeriği, yazılı ve görsel tüm “sermayeyi”, tüm kanallarda müşteriye dokunan “sesi” tanımlıyoruz. Tedarikçi seçimi girişimcinin tercihidir. Çözüm ortaklarımızla birlikte, her iletişim başlığı için, en uygun maliyetle en doğru sistemi kurmak, işimiz.

İnsan Kaynakları

Takım, herşeydir. Her çözüm başlığımız için en önemli “varlık” budur. Çalışmamızın en başından itibaren, her adım için, strateji ve iş planına göre, gerekli insan kaynağını planlıyoruz. Bunu hayata geçirmek ve kalıcı kurum kimliğine dönüştürmek için, çözüm ortaklarıyla işbirliği yapıyoruz. Tedarikçi seçimi girişimcinin tercihidir. Kendi çalışmamızda, seçilen takım üyeleriyle birlikte yürüyor ve geleceği birlikte yaratıyoruz.